Агенція проведе свій перший вебінар

Агенція проведе свій перший вебінар

Поки більша частина України перебуває у “червоній” карантинній зоні, Агенція з питань виконання рішень планує провести серію вебінарів на теми, присвячені виконавчому провадженню.

Такий формат онлайн заходів уже давно здобув свою популярність і ми прагнемо дати спільноті якісний контент в максимально зручному форматі.

Перший вебінар заплановано уже на 3 грудня цього року і буде присвячений першому питанню з яким стикаються юристи в процесі виконання рішень – як обрати приватного виконавця.

Наші вебінари значно відрізнятимуться від тих, які ми звикли бачити в інтернеті – ми не маємо задачі його розтягувати у часі, у нас немає мети через безкоштовні вебінари “затягувати” глядачів на якісь великі платні курси, тому ефіри будуть максимально інформативні і покликані, перш за все, дозволяти професійній спільноті продовжувати залишатися “на хвилі” і в курсі подій, – зазначає Володимир Боєру, Голова Агенції з питань виконання рішень.

Як обрати приватного виконавця – тема, в обговоренні якої візьмуть Володимир Боєру та приватний виконавець виконавчого округу Миколаївської області Дмитро Куліченко. Реєстрація уже доступна за посиланням http://events.ae.org.ua/. Після вебінару за цим посиланням можна буде також переглядати інформацію про минулі та майбутні заходи Агенції з питань виконання рішень.

Про автора

Інформаційна служба administrator