Керівництво

Голова Агенції з питань виконання рішень

БоєруБоєру Володимир Сергійович

Закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ на відмінно захистивши магістерську роботу на тему “Виконання судових рішень в Україні”.

Діяльність з примусового виконання рішень розпочав у 2009 році на посаді державного виконавця відділу державної виконавчої служби Іллічівського міського управління юстиції Одеської області. Пізніше отримав підвищення до старшого, а згодом, став головним державним виконавцем цього відділу.

З метою продовження наукової діяльності, для отримання нового досвіду, перейшов до приватного сектору на посаду головного юрисконсульта Південного центру зі стягнення боргів одного з найбільших комерційних банків України. Після чого, за рік, повернувся до служби в органах ДВС.

Згодом перейшов на посаду старшого державного виконавця до відділу примусового виконання управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області. А невдовзі – до управління державної виконавчої служби.

Наразі працює в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області.

e-mail: office@ae.org.ua


Голова Вченої Ради

Верба-Сидор Ольга БогданівнаВерба-Сидор Ольга Богданівна

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ.

Кандидат юридичних наук, доцент.

Магістр з управління навчальним закладом (випускниця Інституту права та психології (2012) Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Управління навчальним закладом»).

З 2003 по 2005 р. працювала на посаді юрисконсульта в ТОВ «Ренесанс».
Викладацьку діяльність розпочала 2007 р. із посади викладача кафедри правових засад підприємництва у Львівському державному університеті внутрішніх справ (ЛДУВС). Згодом працювала викладачем та старшим викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін цього вишу.
Сьогодні обіймає посаду доцента кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ЛДУВС.

У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Правосуб’єктність суду у виконавчому провадженні» зі спеціальності «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право» у Національній академії внутрішніх справ України.
Є автором близько 100 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі одного підручника та двох навчальних посібників.
Одружена, виховує сина Іванка.
Життєве кредо — «Слава Богу за все!».

e-mail: council@ae.org.ua


Голова Юридичного департаменту

Григоренко Юрій СергійовичГригоренко Юрій Сергійович

Розпочав службову діяльність у 2009 році з посади слідчого СВ Приморського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області. За рік перейшов на посаду слідчого СВ УМВС України на Одеській залізниці.

У 2012-2013 роках обіймав посаду начальника юридичного відділу КП “ЖКС “Фонтанський” Одеської міської ради. Після чого, повернувся на державну службу слідчим в особливо важливих справах Слідчого управління ГУ Міндоходів в Одеській області.

Від початку 2014 року – слідчий СВ УМВС України на Одеській залізниці. Невдовзі був підвищений до старшого слідчого СВ УМВС України на Одеській залізниці з покладанням обов’язків в.о. заступника начальника слідчої частини СВ УМВС України на Одеській залізниці.

З жовтня 2014 року до травня 2015 – старший слідчий слідчого відділу УМВС України на Південно-Західній залізниці з відрядженням до Управління розслідування корупційних злочинів Головного слідчого управління МВС України.

Нині займається індивідуальною адвокатською діяльністю, Член комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області.

e-mail: office@ae.org.ua


Голова Організаційного відділу

04081989Калинич Михайло Михайлович

Після закінчення школи в 2006 році вступив на юридичний факультет Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет», який закінчив в 2011 році та здобув вищу освіту за спеціальністю – «Правознавство».

З 2012 року працює на посаді державного виконавця відділу державної виконавчої служби Хустського районного управління юстиції.

У жовтні 2015 року обраний депутатом до Хустської районної ради Закарпатської області VІІ скликання.

У листопаді 2015 року підвищено до посади головного державного виконавця Хустського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, де на даний час і працює.

Співзасновник та активний член громадської організації «Майбутнє Березова», в якій обіймає посаду секретаря.

e-mail: office@ae.org.ua