Приватне провадження 2020

Приватне провадження 2020

Друга практична конференція присвячена актуальним питанням виконавчого провадження відбудеться в Києві 17 квітня цього року.

Захід “Приватне провадження 2020” присвячений винятково практичному аспекту примусового виконання судових рішень та буде цікавий для практикуючих адвокатів та представників банків і факторингових компаній. Під час заходу вони дізнаються про передові заходи, яких вживають приватні виконавці для реалізації судових рішень та шляхи забезпечення якісного та ефективного виконання.

“Представнику банку чи факторингової компанії важливо розуміти як саме виконується судове рішення на практиці, які заходи здатен вживати виконавець. Якщо компанія працює здебільшого з органами державної виконавчої служби, то представник фінансової установи повинен знати і розуміти весь обсяг повноважень виконавця і наполягати на його застосуванні. Якщо компанія працює з приватними виконавцями, їм теж можна підкидати ідеї. А найцікавішими та найдієвішими ідеями у нас ділитимуться одній з кращих виконавців країни” – обіцяє керівник Агенції з питань виконання рішень Володимир Боєру

Fashion day – це завжди концентрація останніх тенденцій, які тільки набувають популярності, які лише починають використовуватися і стануть мейнстрімом в наступному сезоні.

Приватне провадження 2020” – це fashion day примусового виконання судових рішень. Креативні та наполегливі, успішні та винахідливі, амбітні та справедливі приватні виконавці з усієї країни приїдуть до Києва аби поділитися власним досвідом!

Відкрито попередній продаж квитків. Лише до кінця січня діє максимальна знижка! Реєстрація доступна на нашому сайті за посиланням: http://www.ae.org.ua/event2020/

Про автора

Інформаційна служба administrator