Приватне провадження. Адвокат + Виконавець

Приватне провадження. Адвокат + Виконавець

Якість надання адвокатських послуг в Україні щороку зростає. Збільшується конкуренція і адвокати намагаються надавати своїм клієнтам повний супровід, забезпечуючи тим самим зростання рівня якості адвокатських послуг в цілому.

Але часто буває так, що адвокат, довівши процес до кінця і здобувши позитивне рішення суду, припиняє свою роботу з клієнтом. Багато адвокатів не мають інтересу супроводжувати примусове виконання рішення в органах державної виконавчої служби. Це, передовсім, пов’язано із вкрай низьким рівнем ефективності системи ДВС. Витрати ресурсів адвоката часто не виправдовуються отриманими результатами. Але ж клієнт, що звертався до адвоката очікував не просто рішення “на папері”, а фактичного відновлення своїх порушених прав.

Тепер, після здійснення реформи у галузі примусового виконання рішень, із запровадженням інституту приватного виконання, адвокату значно легше комунікувати з приватним виконавцем. Тепер вони разом, у колаборації, здатні обговорити стратегію виконання рішення і спланувати спільні дії.
Приватний виконавець стає партнером адвоката у процесі захисту прав клієнта.

Але багаторічний спадок підсвідомого ставлення адвокатів до стадії примусового виконання як до безперспективної, суттєво гальмує цей процес.

Для адвокатів, які прагнуть навчатися новому, хочуть розібратися з новелами законодавства про виконавче провадження, зрозуміти чим відрізняються усі приватні виконавці один від одного та як правильно обрати виконавця, Агенція з питань виконання рішень оголошує про запланований семінар “Приватне провадження. Адвокат + Виконавець”, що відбудеться 05 квітня 2019 року в Києві.

Семінар проводиться ГО “Агенція з питань виконання рішень”, організовує семінар Інтернет-проект “Приватні виконавці”.
Реєстрація на захід здійснюється за посиланням: https://2event.com/ru/events/1622613
Інформація про захід доступна у Facebook: https://www.facebook.com/events/301294723859398/
та на сайті заходу: http://event.pv.net.ua/

До уваги членів Агенції з питань виконання рішень!
Реєстрація на захід членів ГО “Агенція з питань виконання рішень” здійснюється на спеціальних умовах.
Звертатися до Оргвідділу – office@ae.org.ua
або до Голови АВР Володимира Боєру – +38 (066) 746 23 23

Про автора

Інформаційна служба administrator

Напишіть відгук