Витрати на рекламу є витратами діяльності ПВ

Витрати на рекламу є витратами діяльності ПВ

“Маркетинг приватного виконавця – є важливим аспектом діяльності приватного виконавця як суб’єкта господарювання. Маркетинг і реклама сприятиме активнішому розвитку інституту приватного виконання, збільшуватиме обсяг документів, що надходять на виконання саме приватним виконавцям та збільшуватиме дохідну частину суб’єктів виконання” – заявив Голова Агенції з питань виконання рішень Володимир Боєру.

Сьогодні 22 лютого в залі UNIT.City відбувся тренінг-інтенсив “Маркетинг приватного виконавця” організований Агенцією з питань виконання рішень. У заході взяли участь приватні виконавці та їх помічники як безпосередньо, так і онлайн.

Під час заходу, юрист і маркетолог, спікерка заходу Ірина Горбунова зробила огляд усіх доступних приватним виконавцям маркетингових каналів та дала чіткий алгоритм із конкретними кроками, які слід зробити просто зараз.

Головною метою заходу було пожвавлення активності приватних виконавців у напрямку популяризації приватного виконання в цілому та індивідуальних практик.

Володимир Боєру також запевнив, що витрати пов’язані з рекламуванням своєї індивідуальної діяльності є витратами суб’єкта господарювання і на ці суми має бути зменшена база оподаткування, а також закликав звертатися до Агенції по допомогу в правильному законному оформленні відповідних бухгалтерських документів.

Про автора

Інформаційна служба administrator