Відбувся круглий стіл з обговорення законопроєкту 5660

Відбувся круглий стіл з обговорення законопроєкту 5660

В Україні відбувся перший захід із публічного обговорення нового законопроєкту №5660 «Про примусове виконання рішень», організований Агенцією з питань виконання рішень.

До обговорення долучилися автори законопроєкту Андрій Авторгов, Зорян Маковецький, Олександр Кузь, Ігор Наконечний, очільники Асоціації приватних виконавців України Віталій Чепурний та Анатолій Телявський, приватні виконавці Дмитро Куліченко та Валерій Притуляк, а також Голова Агенції з питань виконання рішень Володимир Боєру.

Учасники заходу безпосередньо від авторів проєкту почули, яким буде виконавче провадження за новим законом.

«Уся професійна спільнота очікує прийняття ВРУ законопроєкту 5660 у другому читанні. Це фундаментальний закон, на який всі давно чекали, адже він передбачає і додаткові засоби захисту боржників, і надає ширші формальні повноваження помічникам приватних виконавців та закладає основу подальшої цифровізації виконавчого провадження», – поділився Володимир Боєру, голова Агенції з питань виконання рішень.

Наразі Агенція з питань виконання рішень планує організувати низку онлайн-вебінарів для юрисконсультів фінансових установ, а також для державних і приватних виконавців. Далі – закритий захід для приватних виконавців та їхніх помічників, присвячений питанню маркетингу приватного виконавця, а після – наукова конференція та грандіозна подія наприкінці квітня 2022 року – мегазахід із залученням міжнародних експертів, виконавців із ЄС, суддів Верховного Суду України, народних депутатів, провідних адвокатів та кращих українських виконавців.

Долучайтеся!

Фотоальбом заходу ЗАКОН 5660

Про автора

Інформаційна служба administrator