Керівництво

Голова Агенції з питань виконання рішень

Боєру Володимир Сергійович

Закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ на відмінно захистивши магістерську роботу на тему “Виконання судових рішень в Україні”.

Діяльність з примусового виконання рішень розпочав у 2009 році на посаді державного виконавця відділу державної виконавчої служби Іллічівського міського управління юстиції Одеської області. Пізніше отримав підвищення до старшого, а згодом, став головним державним виконавцем цього відділу.

З метою продовження наукової діяльності, для отримання нового досвіду, перейшов до приватного сектору на посаду головного юрисконсульта Південного центру зі стягнення боргів одного з найбільших комерційних банків України. Після чого, за рік, повернувся до служби в органах ДВС.

Згодом перейшов на посаду старшого державного виконавця до відділу примусового виконання управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області. А невдовзі – до управління державної виконавчої служби.

Наступним етапом була посада в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області.

З 2017 року займається приватною практикою та консалтингом приватних виконавців.

e-mail: office@ae.org.ua


Голова Вченої Ради

Верба-Сидор Ольга Богданівна

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ.

Кандидат юридичних наук, доцент.

Магістр з управління навчальним закладом (випускниця Інституту права та психології (2012) Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Управління навчальним закладом»).

З 2003 по 2005 р. працювала на посаді юрисконсульта в ТОВ «Ренесанс».
Викладацьку діяльність розпочала 2007 р. із посади викладача кафедри правових засад підприємництва у Львівському державному університеті внутрішніх справ (ЛДУВС). Згодом працювала викладачем та старшим викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін цього вишу.
Сьогодні обіймає посаду доцента кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ЛДУВС.

У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Правосуб’єктність суду у виконавчому провадженні» зі спеціальності «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право» у Національній академії внутрішніх справ України.
Є автором близько 100 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі одного підручника та двох навчальних посібників.
Одружена, виховує сина Іванка.
Життєве кредо — «Слава Богу за все!».

e-mail: council@ae.org.ua


Голова Інформаційної служби


Голова Юридичного департаменту


Голова Організаційного відділу