Круглий стіл “ЗАКОН 5660”

Круглий стіл “ЗАКОН 5660”

З прийняттям Верховною Радою України проєкту Закону «Про примусове виконання рішень» у першому читанні, у професійній спільноті значно зросла зацікавленість темою реформування системи примусового виконання рішень юрисдикційних органів. Виконавці, юристи фінансових установ, адвокати вивчають нововведення і потребують живого обговорення і аналізу запропонованих проєктом норм.

Агенція з питань виконання рішень щороку організовує публічні заходи, присвячені темам виконавчого провадження. Нашою незмінною метою є розвиток інституту примусового виконання рішень в Україні та підвищення рівня обізнаності та професіоналізму представників основних груп споживачів цієї адміністративної послуги, налагодження комунікацій.

Цього року ми проведемо захід у форматі круглого столу. Основні спікери матимуть змогу поділитися власними міркуваннями з приводу норм законопроєкту 5660, публічно обговорити які новації він пропонує, які проблеми покликаний вирішити цей Закон, що зміниться для виконавців та сторін виконавчого провадження. Основною цільовою аудиторією заходу є юрисконсульти фінансових установ, які щодня взаємодіють з державними і приватними виконавцями, представляючи у виконавчих провадженнях сторону стягувача, а також, адвокати, які представляють обидві сторони виконавчого провадження. Ми прагнемо високого рівня фаховості дискусії та запрошуємо до круглого столу авторів законопроєкту, членів робочої групи.

Детальна інформація про захід доступна на СТОРІНЦІ ЗАХОДУ.

Реєстрація уже доступна за посиланням.

Про автора

Інформаційна служба administrator