Як обрати приватного виконавця? Перший вебінар від АВР

Як обрати приватного виконавця? Перший вебінар від АВР

Перший вебінар від Агенції з питань виконання рішень відбувся сьогодні за участі голови Агенції Володимира Боєру та приватного виконавця виконавчого округу Миколаївської області Дмитра Куліченка.

Серед глядачів були переважно юристи та юрисконсульти фінансових установ. Темою першого вебінару стало питання, з яким ці спеціалісти стикаються найперше – як обрати приватного виконавця. Особливо гостро це питання постає щодо тих виконавчих округів, в яких уже працює багато “приватників”.

В ході заходу Дмитро Куліченко коротко нагадав про особливості вітчизняної системи примусового виконання та про повноваження приватних виконавців. Окрему увагу спікер звернув на методи роботи з джерелами інформації про приватних виконавців, нагадав учасникам про новий реєстр приватних виконавців, який працює на сайті Асоціації приватних виконавців України, поділився власними враженнями від імпровізованих статистик та рейтингів, які часом публікуються в інтернеті та закликав не боятися активніше взаємодіяти з “приватниками” онлайн та в телефонному режимі.

Підписатися на приватних виконавців у соцмережах та слідкувати за публікаціями у ЗМІ порадив очільник Агенції з питань виконання рішень Володимир Боєру. За його словами, це дозволить правильно аналізувати з якими категоріями рішень краще звертатися до того чи іншого виконавця в залежності від його хисту та професійних навичок.

Запис вебінару тимчасово розміщений на YouTube-каналі та наразі доступний за посиланням: https://youtu.be/HhDKLziyzOo

Про наступні заходи Агенції з питань виконання рішень, зокрема, і вебінари, Ви можете дізнатися у розділі Заходи за посиланням http://events.ae.org.ua/.

Про автора

Інформаційна служба administrator