Тренінг з діловодства для приватних виконавців

Тренінг з діловодства для приватних виконавців

Агенцією з питань виконання рішень заплановане проведення тренінгу спеціально для приватних виконавців та їх помічників.
Темою тренінгу-інтенсиву є ведення обліку, діловодства та архіву приватного виконавця.

Захід відбудеться в приміщенні готелю “Козацький”, що на Майдані Незалежності в Києві уже 30 серпня поточного року з 10:00 до 14:00.
Завдяки активній підтримці заходу з боку Міністерства юстиції в особі заступника міністра Світлани Глущенко, спікерами під час тренінгу будуть посадові особи системи юстиції, які розкажуть усі деталі й подробиці, а також фахово нададуть відповіді на практичні питання приватних виконавців та їхніх помічників, які безпосередньо ведуть номенклатуру.

Доповідачі:
Шпак О.І., головний державний виконавець Дарницький РВДВС м. Київ ГТУЮ у м.Київ
Тема: Ведення депозиту приватними виконавцями.

Лисенко О.В., заступник начальника відділу контролю за діяльністю органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень Управління контролю за діяльністю органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень Департаменту ДВС Міністерства юстиції України
Тема: Ведення діловодства та архіву приватними виконавцями.

Вартість участі у заході становить 192 грн за особу. Приватні виконавці можуть взяти участь як самостійно так і відрядити на захід своїх помічників або ж взяти участь усією командою.
Для реєстрації необхідно внести платіж на рахунок ГО “Агенція з питань виконання рішень”: р/р 26005054353278 у ПАТ КБ “ПриватБанк”, МФО 328704, код ЄДРПОУ: 40682954 або на картку ПриватБанк: 5169 3305 0862 0199.
Реєстрація триває до 26.08.2019. Кількість місць обмежена.

Попри те, що діловодство і номенклатура не є безпосередньо частиною процесу виконання рішення, вони є невід’ємною частиною діяльності приватного виконавця в цілому і забезпечують чіткий порядок і суворе дотримання алгоритму проходження кожного документу. Перевірки діяльності приватних виконавців у різних виконавчих округах показали, що більшість виконавців мають різного роду порушення саме в частині ведення діловодства. Таким чином, будучи високим професіоналом у галузі виконавчого провадження, виконавець може поставити себе під загрозу дисциплінарного стягнення лише через недотримання певних вимог номенклатури. Саме тому, Агенція з питань виконання рішень, за сприяння Міністерства юстиції та за підтримки Асоціації приватних виконавців України прийняла рішення організувати такий захід, аби дати можливість виконавцям виправити можливі недоліки не чекаючи перевірки своєї діяльності регулятором.

Чекаємо на Вас на тренінгу!

Про автора

Інформаційна служба administrator